top of page

Meditace podpořená spirituálními nástroji a rituály

Meditace s brumlí a bubnem

Vítejte, pokud hledáte způsob, jak dosáhnout hlubšího uvolnění a zlepšit své duševní zdraví, pak je meditace s brumlí a bubnem právě pro vás. Tyto meditace vám poskytnou jedinečný zážitek, který vám pomůže odstranit stres a úzkost, prohloubit vaši meditační praxi a transformovat váš vnitřní svět.

Cena vstupného za 2 hodiny meditace s brumlí a bubnem je nízká vzhledem k hodnotě, kterou vám tato terapie poskytne. Tyto meditace vám pomohou získat nový náhled na svůj život a situace, což vám umožní přijmout nové perspektivy a najít nové řešení.

Investice do svého duševního a emočního zdraví je nejen nutná, ale i cenná. Tyto meditace vám poskytnou uvolnění a odpočinek, který potřebujete, abyste se cítili lépe a měli více energie a síly žít svůj život naplno.

Nenechte si ujít tuto příležitost, kdy si můžete vybrat sami sebe a své zdraví. Zaplaťte nyní za meditaci s brumlí a bubnem a začněte si užívat všechny její přínosy. Těšíme se na setkání s vámi.

b3ca2c44-dbe4-4360-9a22-a7cd9b07438b.jpg

"Mé meditace s brumlí a bubnem mají prvky auto-terapie a jsou navrženy tak, aby podpořily zdraví a pohodu mých klientů. Snažím se kombinovat prvky auto-terapie a meditace, aby klienti mohli zažít uvolnění a zlepšení svého celkového stavu. Je však důležité zdůraznit, že moje služby nejsou náhradou za klasickou lékařskou nebo psychologickou péči. Pokud klienti mají nějaké zdravotní problémy, měli by se vždy poradit s odborníkem."

Meditace s brumlí a bubnem se konají na různých místech v České republice.

Nejčastěji ve Slaném, Kladně a Táboře, ale také v Unhošti.

Termíny najdete vždy zde na mém webu a přihlášení je možné přes jednoduchý systém.

Nadcházející události

 • Meditace s brumlí a bubnem - Slaný
  Meditace s brumlí a bubnem - Slaný
  po 18. 3.
  Nárožní dům
  18. 3. 2024 18:00 – 20:00
  Nárožní dům, Wilsonova 521/2, 274 01 Slaný-Slaný 1, Česko
  18. 3. 2024 18:00 – 20:00
  Nárožní dům, Wilsonova 521/2, 274 01 Slaný-Slaný 1, Česko
  Šamanská cesta do horního a spodního světa
 • Meditace s brumlí a bubnem - Tábor
  Meditace s brumlí a bubnem - Tábor
  čt 21. 3.
  Jógové studio S láskou k ženám
  21. 3. 2024 18:00 – 20:00
  Jógové studio S láskou k ženám, Prokopova 248, Tábor
  21. 3. 2024 18:00 – 20:00
  Jógové studio S láskou k ženám, Prokopova 248, Tábor
  Šamanské cestovaní do horního a spodního světa.

Rád za vámi dorazím i do vašeho města! Můžete si mě, meditaci, brumli a buben objednat na vaší akci nebo uspořádat jen tuto událost. Stačí se na mě obrátit a společně probereme, pro kolik lidí a kde by se meditace konala. Na základě toho vám samozřejmě sdělím cenu za akci a dopravu!

Nadchazejici udalosti

Meditace s brumlí a bubnem je

Meditace s brumlí a bubnem je jedinečný a hluboce transformační zážitek, který vás provede na cestě k vnitřnímu uvolnění a harmonii. Začínáme seznámením v kolektivu, kde si navzájem představíme své očekávání a cíle. Poté následuje úvodní odpojovací a napojovací meditace v sedě, abychom se připravili na hlubší cestování.

Následuje meditace s brumlí do horního světa, kde se spojíme s naším vyšším Já a získáme odpovědi na své otázky. Zvuky brumle nás provedou na cestu k většímu porozumění a vnitřnímu uvědomění.

A konečně, meditace s bubnem do spodního světa nás přivádí do hlubokého stavu uvolnění, kde můžeme prozkoumat své nevědomé myšlenky a emoce. Rytmus bubnu nám pomáhá uvolňovat stres a napětí, a vyčistit svou mysl a tělo.

Celkově, meditace s brumlí a bubnem je dobrodružství pro vaši mysl a duši, které vám poskytne uvolnění, hlubší porozumění a nové perspektivy. Získejte svobodu a radost ze života tím, že se zapojíte do této jedinečné a vzrušující meditace.

MBB je

A co meditaci říkají účastníci?

angryimg.png

Ozvěte se mi pro "individuální" meditaci s brumlí a bubnem!

Napište, zavolejte, domluvíme se!

Petr Jasinčuk

+420 725 647 564

CTA
bottom of page