top of page

Petr Jansičuk

O Brumlistovi

Jsem zakladatel České komunity brumlistů a brumlistek, známé jako Spolek brumlistů. Založil jsem portál brumle.cz, který slouží jako maják a přístav pro nové i již aktivní hráče na brumli. 

Mlha a příroda
P1032932_edited_edited_edited_edited.png

Moje "mise"

Snažím se propagovat tento spirituální nástroj pro svou jednoduchost a své kouzlo všemi možnými způsoby. Jednak svými projekty BrumlistaNigunatica a Meditace s brumlí a bubnem, dále pak workshopy pro začátečníky a mírně pokročilé, soukromými lekcemi hry na brumli, ale i celodenními intenzivními semináři pro pokročilejší hráče a přednáškami zaměřenými na obecný přehled o brumlích od jejich vzniku až po blízkou budoucnost. Jako pomyslnou třešničkou na dortu jsou speciální semináře pro základní školy zaměřené na protidrogovou prevenci, motivaci k učení a spolupráci.

Můj příběh

Moje první brumle byla jedna z těch laciných brumlí z hudebnin. Jistě ji dobře znáte. Více hračka nežli opravdový hudební nástroj. Byl to dárek a tehdy zahájil mou cestu brumlisty.

Začal jsem na ni hrát sám bez další pomoci. Shlédl jsem spousty videí na Youtube a přečetl desítky webů zaměřených na toto téma. Byl jsem zarputilý a odhodlaný s tímto nástrojem zcela excelovat. Tehdy jsem objevil “vnitřního učitele”, který mi pomáhá čelit novým výzvám. Je to stav mysli, druh rozšířeného vnitřního prostoru, kde mohu vyvíjet nový druh “programu” nebo dovednosti. Tento vnitřní učitel mi také pomáhá při učení mých studentů. Pečlivě je pozoruji a velice přesně a efektivně jim radím, jak techniku vylepšit, co a kde je potřeba zlepšit nebo co a jak nedělat.

 

Tento vhled je klíčem k mým pokročilým technikám. Je nedílnou součástí mého procesu předávání know-how studentům. Snažím se s nimi rezonovat skrze moje smysly a vědomí.

Jsem inspirován následujícími mistry, se kterými jsem měl tu čest sdílet jejich vědomosti, dovednosti a zkušenosti. Patří k nim Jonnathan Cope, Vladiswar Nadishana, Vladimir Markov a Áron Szilágyi. 

 

Děkuji všem, kteří mě na mé cestě stát se Brumlistou pomáhají, podporují a stále dodávají čerstvou energii.

 

Váš Brumlista,

 

Petr Jasinčuk

BeFunky-collage.jpg
breth_of_time_1-1.jpg
breth_of_time_1-1.jpg
breth_of_time_1-1.jpg

Moje hudba

V roce 2020 jsem vydal sólové album The Breath of time. Profesionálně nahrané album si můžete poslechnout na většině platforem poskytující kvalitní hudbu. Můžete si také objednat fyzický nosič také zvaný jako CD. (napište si o něj)

Za podporu děkuji Studiu Dimenze a Jardovi Trejbalovi + Královskému městu Slaný.

Grafiku k albu vytvořil Jakub Houba Řidký a na vznik coveru v časosběru se můžete podívat níže.

bottom of page