top of page

Kde jsem hrál a kde jsem se objevil v médiích? Co říkají absolventi mých kurzů?

Reference

Děkuji všem, kteří mě poznali a díky mě i hru na brumli. Věřím, že do budoucna vás bude čím dál víc a víc! Na této stránce si můžete přečíst hodnocení workshopů a také se podívat na další zvukové a vizuální materiály z koncertů.

Osobní reference účastníků

Absolvovala jsem workshop s Brumlistou a díky tomu pochopila několik věcí: 1. že to, na co jsem hrála doposud, nebyla brumle :) 2. že na brumli se dá hrát tak, že je to opravdu slyšet a 3. že dech mimo to, že mě udržuje při životě, dokáže ve spojení s brumlí doslova vyčarovat úžasné zvuky. Sedí mi i Petrův způsob vysvětlování-jasný a srozumitelný. I ten, kdo s brumlí začíná, má za chvíli pocit, že je fakt možné se na ni naučit hrát, přesto že ještě před chvílí měl pocit, že ten divný kus železa mu může maximálně tak obrousit zubní sklovinu. Za mě určitě workshop doporučuji.

Jeducha

Koncerty a hudební záznamy

Brumlistu jste již mohli vidět na těchto koncertech a festivalech: Freeze fest - Libušín, Folklorní festival Tuchlovická pouť - Tuchlovice, Nenkovický Vůdštok - Nenkovice, Global Chill-out - Křtiny,Brno, Busking Fest - Plzeň, Žonglobalizace - Plzeň, Didgeridoo v jeskyni - Křtiny, Jarní Slunohrad, Ancient Trance Festival - Taucha(DE).

bottom of page