top of page
Jam s Brumlistou - altán nad Pintovkou
Jam s Brumlistou - altán nad Pintovkou

Tue, Aug 22

|

Jam s Brumlistou - Altán nad Pintovkou

Jam s Brumlistou - altán nad Pintovkou

Setkání hudebníků z Tábora a okolí. Vezmi buben, brumli, kalimbu, kastaněty, chrastítko, didgeridoo, housle, kytaru, prostě cokoli a společně pojď tvořit hudbu, a nebo jen tak přijď pobýt v příjemném lesíku.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události

Čas a místo

Aug 22, 2023, 6:00 PM – 8:00 PM

Jam s Brumlistou - Altán nad Pintovkou, Nad Záhybem 248, 390 01 Tábor, Česko

O události

Milovníci hudby, připravte se na jedinečné setkání s Brumlistou! Tato událost je určena všem, kteří chtějí prožít nezapomenutelný hudební zážitek. Bez ohledu na to, zda jste profesionál nebo amatér, hráč nebo posluchač, vřele vás zveme! A nejlepší zpráva? Vstup je zcela zdarma, takže není důvod váhat!

Zážitkové setkání: Brumlista vás provede světem společného plynutí v rytmech a tónech. Ať už jste hráčem na bicí, kytaru, klávesy, dechový nástroj nebo jiný hudební doplněk, váš talent je vítán. Samozřejmě, pokud máte hlasové umění, můžete se zapojit i zpěvem. Společná hudba nám přinese neuvěřitelné momenty a dojmy, které se budou rozléhat v prostoru.

Připravte se a přineste si: Abychom si zaručili pohodlný a příjemný zážitek, mějte na paměti několik věcí. Přibalte si karimatku nebo podsadu, abyste si mohli odpočinout a užít si hudební dobrodružství. Nezapomeňte ani na repelent, který vás ochrání před nepříjemnými hmyzími obtížemi. A samozřejmě, pohodlný oděv je základem pro neomezenou volnost pohybu.

Magické místo: Naše setkání se uskuteční v tom novém hranatém altánu, který vyčnívá na kopci. Toto místo vytváří jedinečnou atmosféru, která se snoubí s přírodou. Nádherný výhled na okolní krajinu bude doprovázet naše hudební výkony a dodá jim ještě větší kouzlo. A pokud si vezmete s sebou děti, nemusíte se obávat – v blízkosti je dokonce dětské hřiště, kde si mohou hravě užít.

Občerstvení a počasí: Nemusíte se bát hladu ani žízně, protože v dosahu altánu se nachází Restaurace Pintovka, která vám nabídne vynikající občerstvení. Ať už nás překvapí slunečné počasí nebo jemné kapky deště, neztrácejte naději – veřejný altán nám poskytne ochranu a pohodlí, abychom si mohli užít hudební atmosféru bez ohledu na počasí.

Vstup - dobrovolný: Naše setkání je otevřené všem a vstup je zcela dobrovolný. Nemusíte se o nic starat, jen klikněte na odkaz na VSTUPENKY a zaregistrujte se, abyste si zajistili své místo. Vaše nadšení a energie jsou největší odměnou!

Změna místa vyhrazena: Ačkoli se může výjimečně změnit místo konání události, uděláme vše pro to, abychom se sešli tam, kde jsme slíbili. Budeme vám poskytovat veškeré informace a aktualizace prostřednictvím naší whatsapp skupiny. Připojte se a nezmeškejte žádné novinky!

Nechte hudbu propojit naše duše: Brumlista nám přináší jedinečnou příležitost spojit se s hudbou a zažít nezapomenutelný zážitek. Přijďte s nástrojem, s hlasem, s otevřenou myslí a připraveni se inspirovat. Přihlaste se nyní a připojte se k nám na tomto nezapomenutelném hudebním dobrodružství!

[Odkaz na whatsapp skupinu: https://chat.whatsapp.com/GMaHCyAmtZxHOU4MY9Koo0]

Sdílet událost

bottom of page