top of page
Meditace s brumlí a bubnem - Žilina
Meditace s brumlí a bubnem - Žilina

Mon, Sep 11

|

AlfaTau Coffee

Meditace s brumlí a bubnem - Žilina

Šamanské cestovaní do horního a spodního světa.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události

Čas a místo

Sep 11, 2023, 6:00 PM – 8:00 PM

AlfaTau Coffee, Žilinská 38, 273 01 Žilina, Česko

O události

Vážení návštěvníci,

jsem velmi potěšen, že jste proklikli až sem, a vřele vás vítám! Jsem Petr Jasinčuk, váš průvodce na této jedinečné meditační cestě, kterou provádím již 5 let. Za tu dobu jsem měl tu čest pomoct stovkám klientů, jako jste vy, najít klid, harmonii a nové perspektivy v životě.

 

Jak to probíhá? 

V meditacích s brumlí a bubnem procházíte třemi hlavními fázemi. Začínáme seznámením a krátkou úvodní meditací v sedě, která vás připraví na hlubší cestování. Následuje meditace s brumlí, která vás zavede do horního světa. Zde se pokoušíme spojit s vyšším Já a získat odpovědi na osobní otázky. Po této meditaci následuje moment sdílení, kde má každý možnost podělit se o své zážitky a poznatky.

Závěrečná část je meditace s bubnem, kde se ponoříme do spodního světa. Tento stav hlubokého uvolnění vám umožní prozkoumat své nevědomé myšlenky a emoce. I po této meditaci je prostor pro sdílení, kde můžete reflektovat své pocity a myšlenky s ostatními.

Celý proces je podpořen zvuky brumle a bubnu, které pomáhají dosáhnout hlubšího stavu meditace.

Co vás čeká? 

Meditace s brumlí a bubnem není jen obyčejná meditace. Je to hluboce transformační zážitek, který vás povede k vnitřnímu uvolnění, kreativnímu myšlení a duševní harmonii. S brumlí prozkoumáte horní světy vašeho vyššího Já a bubnem se pak vydáte do hlubin svého nevědomí. Vytvářím zde bezpečné a vlídné prostředí, ve kterém nehodnotím a jen naslouchám. Vaše cesta je vaší cestou, a já zde jsem, abych vám v ní byl oporou.

 Proč byste měli zakoupit lístek? 

Je čas něco udělat pro své duševní zdraví a pohodu. Je čas prozkoumat hloubky vašeho Já a objevit nové možnosti, které vám tato praxe může nabídnout. Tak proč nezačít teď? Stovky lidí předešli vašim krokům a mnohým se podařilo změnit svůj život k lepšímu. Nebudete v tom sami, budu vám celou cestu stát po boku.

Jako učitel v běžném životě mám schopnost naslouchat a vytvářet atmosféru, kde se každý cítí akceptován a pochopen. Není to jen meditace; je to cesta k sebepoznání.

Jste připraveni? 

Učiněte první krok na cestě k hlubšímu porozumění sebe sama a svého místa ve světě. Zakupte svůj lístek nyní a zažijte transformaci, kterou Meditace s brumlí a bubnem může přinést do vašeho života. Jsem zde pro vás, abych vás povedl, podpořil a naslouchal.

Srdečně vás zvu k zakoupení lístku a těším se na setkání s vámi na naší společné cestě.

S láskou a respektem,

Petr Jasinčuk

Pro koho jsou Meditace s brumlí a bubnem?

Začátečníci v oblasti meditace a duchovního rozvoje 

Pokud jste na začátku svého duchovního cestování a hledáte bezpečné a udržitelné metody pro uvolnění stresu a úzkosti, Meditace s brumlí a bubnem mohou být ideální volbou. Tyto seance vám poskytnou základní návody a nástroje, jak správně meditovat a propojit se s vlastním vnitřním světem.

Středně pokročilí a pokročilí meditující 

Pokud máte již nějaké zkušenosti s meditací, ale chcete svou praxi prohloubit a obohatit, tyto meditace vám nabídnou nové pohledy a techniky, které vaši praxi posunou na novou úroveň.

Osoby s vysokým stresem nebo mírnými duševními problémy 

Ačkoliv tento druh meditace není náhradou lékařské péče, může vám pomoci při uvolnění stresu a napětí, které se v dnešní rychlé době snadno hromadí.

Kreativní profese 

Pokud pracujete v kreativním odvětví a potřebujete novou inspiraci, Meditace s brumlí a bubnem vám mohou pomoci odblokovat vaši kreativní energii a otevřít nové kanály myšlení.

Hledající duchovní rozvoj 

Pro ty, kteří mají hluboký zájem o duchovní rozměr života, nabízí tyto meditace prostor pro hluboké sebepoznání a duševní růst.

 

Osoby v přechodových životních situacích 

Jestliže procházíte životní změnou a hledáte nový smysl či směrování, tyto meditace vám nabídnou nástroje a prostory pro reflexi a sebepoznání.

Zájemci o šamanismus a alternativní spirituální praxe 

Pokud vás fascinuje šamanismus, mysticismus nebo alternativní formy spirituality, Meditace s brumlí a bubnem vám nabídnou možnost hlubšího průzkumu těchto témat.

Konečně, Meditace s brumlí a bubnem jsou otevřeny každému, kdo má zájem o osobní rozvoj, uvolnění a hledání vnitřního klidu. Jejich univerzální přístup znamená, že mohou být přínosné pro širokou škálu lidí, nezávisle na jejich předchozích zkušenostech s meditací.

Vybavení:  s sebou karimatku, deku, ( polštářek, šátek, zápisník a tužku, případně barvičky).

Reference účastníků Meditace s brumlí a bubnem

Vliv meditací s brumlí a bubnem

Vstupenky

  • Meditation with mumble and drum

    CZK 350.00
    Sale ended

Total

CZK 0.00

Sdílet událost

bottom of page